PočasieSlovenskoSprávy

Hmla potrápi aj na začiatku nového týždňa

Ranná hmla potrápi najmä vodičov na cestách po celom Slovensku aj v pondelok ráno. Cez deň sa teplota bude pohybovať do 14 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 0 až do 5°C, údolia do -2°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 9 až do 14°C, pri hmle od 4 do 9°C, slabý vietor, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude prevažne jasno. V nižších polohách sa môže ojedinele objaviť hmla, avšak postupne sa na hmlu treba pripraviť na viacerých miestach

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 0 až do 5°C. Avšak chladnejšie bude v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať do mínus 2°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Ráno potrápi hmla

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska prevažne slnečno. Ráno a dopoludnia sa v nižších polohách na mnohých miestach objaví hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa ojedinele a to najmä na západe miestami hmla alebo nízka oblačnosť udrží po celý deň.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 9 až do 14°C, avšak pri hmle a nízkej oblačnosti bude chladnejšie s teplotou od 4 až do 9°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button