PočasieSlovenskoSprávy

V utorok ráno bude hmlisto a zamračené

Aj v utorok ráno bude na väčšine Slovenska hmlisto a zamračené. Objaviť sa môže mrholenie a teplota sa bude pohybovať do 9 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 0 až do 5°C, údolia -2°C, slabý vietor, zrážky do 0.5 mm
  • DEŇ: teplota od 4 až do 9°C, slabý vietor, zrážky do 0.5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Postupne bude na viacerých miestach zamračené s nízkou oblačnosťou a objaviť sa môže aj hmla. Ojedinele sa objaví aj mrholenie.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 0 až do 5°C. Avšak chladnejšie bude v údoliach pri zmenšenej oblačnosti, kde sa bude ojedinele teplota pohybovať len okolo mínus 2°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Zamračené a hmlisto

Počas utorka bude na väčšine územia Slovenska zamračené s nízkou oblačnosťou a najmä ráno bude hmlisto. Na horách a postupne miestami aj v nižších polohách bude zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa objaví mrholenie.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 4 až do 9°C. O niečo teplejšie bude pri zmenšenej oblačnosti, keď sa bude teplota ojedinele pohybovať okolo 11°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button