OdporúčameSprávyTech
Odporúčame

Apple Event: dnes sa svetu ukáže nový MacBook s ARM

Apple na dnes naplánoval ďalšiu akciu, na ktorej svetu ukáže novinky. Tento krát sa bude týkať počítačov. Apple dnes predstaví nový MacBook s ARM procesormi.

Apple na dnešný večer naplánoval ďalšiu akciu zo série Apple Event. Aj tento krát pôjde o online predstavenie noviniek. Na tej predchádzajúcej svetu ukázal nové iPhony a hodinky Apple Watch.

Na tohtoročnej poslednej akcii zrejme Apple svetu ukáže nový MacBook a prvý MacBook postavený na vlastnom procesore ARM. Zrejme pôjde o upravenú verziu procesoru Apple A14 Bionic, ktorý majú nové iPhony 12 a tiež iPad Air 4. generácie.

Okrem toho zrejme Apple ukáže aj finálnu verziu nového macOS Big Sur, ktorý prinesie prepracovaný vzhľad a priblíži sa viac mobilným systémom iOS 14iPadOS 14.

Akcia začína o 19.00 hodine nášho času a samozrejme ju budeme online sledovať. Čo myslíte pripravil si pre nás Apple aj nejaké prekvapenie?

Online prenos

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button