PočasieSlovenskoSprávy

V stredu bude zamračené a hmlisto do 8 stupňov

V stredu bude na väčšine územia Slovenska zamračené a hmlisto. Teplota cez deň bude len 8 stupňov. Objaví sa aj mrholenie.

Dôležité
  • NOC: teplota od 1 až do 6°C, ojedinele -1°C, slabý vietor, zrážky do 0.5 mm
  • DEŇ: teplota od 3 až do 8°C, slabý vietor, zrážky do 0.5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska zamračené s nízkou oblačnosťou a bude tiež hmlisto. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách bude zmenšená oblačnosť. Miestami sa objaví mrholenie, ktoré môže byť v horských oblastiach aj mrznúce.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 1 až do 6°C. Chladnejšie však bude pri zmenšenej oblačnosti s teplotou okolo mínus 1°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska len bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Hmlisto a zamračené

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska väčšinou zamračené s nízkou oblačnosťou a bude tiež hmlisto. Na horách a len ojedinele v nižších polohách bude slnečno. Miestami sa objaví aj mrholenie, ktoré môže byť v horských oblastiach ráno a predpoludním aj mrznúce.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 3 až do 8°C. O niečo teplejšie bude pri zmenšenej oblačnosti, keď sa teplota bude pohybovať okolo 10°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska väčšinou bezvetrie alebo bude fúkať len slabý. Na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 15 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button