PočasieSlovenskoSprávy

Aj vo štvrtok bude zamračené a hmlisto

Aj vo štvrtok bude na väčšine územia Slovenska zamračené a hmlisto. Cez deň bude len do 8 stupňov. Môže aj mrholiť.

Dôležité
  • NOC: teplota od 0 až do 5°C, údolia -2°C, slabý vietor, zrážky do 0,5 mm
  • DEŇ: teplota od 3 až do 8°C, vietor od 5 až do 20 km/h, zrážky do 1 mm

Počas dnešnej noci bude zamračené a tiež hmlisto. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách môže byť zmenšená oblačnosť. Miestami sa tiež objaví mrholenie.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 0 až do 5°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa teplota bude ojedinele pohybovať okolo mínus 2°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý. Na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Zamračené a hmlisto

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska zamračené a hmlisto. Vo vysokých polohách a ojedinele tiež aj v nižších polohách bude zmenšená oblačnosť. Miestami sa objaví mrholenie.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 3 až do 8°C. O niečo teplejšie bude ojedinele na juhozápade. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 1°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na západe a Zemplíne bude fúkať prevažne južný vietor o rýchlosti od 5 až do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button