viac

  V noci oblačno a cez deň len trinásť

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a na východe územia bude spočiatku aj zmenšená oblačnosť. Miestami sa počas noci objaví slabý dážď alebo mrholenie a to najmä na juhu a východe. Od približne 1500 metrov môže aj snežiť. Na západe bude nadránom miestami zmenšená oblačnosť.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 1 až do 6°C, avšak chladnejšie môže byť počas noci na severozápade.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude postupne fúkať severozápadný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  Iba trinásť

  Počas zajtrajšieho sviatočného dňa bude prevažne polooblačno. Na strednom a východnom Slovensku bude spočiatku dňa oblačno až zamračené. Ojedinele sa môžu zajtra počas dňa objaviť aj slabé zrážky.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 2°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý vietor. Na západe a východe bude miestami fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  Redakcia
  Redakciahttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

  Podobné články

  Pribudlo 6-tisíc prípadov a viac ako 100 úmrtí

  Antigénové a PCR testy na Slovensku včera potvrdili viac ako 6-tisíc prípadov ochorenia COVID-19. Za včerajší deň však pribudlo viac ako 100 úmrtí. Zaočkovaných za včera pribudlo necelých 6-tisíc.

  Tripartita odsúhlasila návrh kľúčového zákona na trvalú ochranu zamestnancov

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR pripravilo návrh nového zákona o podpore v čase skrátenej práce. Zmeny odsúhlasila už aj tripartita.

  MDV: Na odporúčanie hygienikov pozastavujeme praktickú výučbu v autoškolách

  Ministerstvo dopravy od zajtra pozastavuje Covid automat pre autoškoly. Stane sa tak na základe odporúčania rezortného hygienika.

  V nemocniciach je už viac ako 4-tisíc pacientov. Pribudlo 5-tisíc prípadov

  Stav v nemocniciach sa zhoršuje a počty pacientov posledné dni rastú. Aktuálne je v nemocniciach už viac ako 4-tisíc pacientov s ochorení COVID-19 alebo podozrením naň. Pribudlo aj 5-tisíc nových prípadov a takmer 100 úmrtí.

  Premiér sa zajtra stretne s odborníkmi. Majú riešiť ako ďalej

  Premiér Igor Matovič pozval v utorok 23. 2. na Úrad vlády SR vedcov a odborníkov. Majú riešiť ako ďalej bojovať s pandémiou COVID-19.

  Posledné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu