PočasieSlovenskoSprávy

V noci oblačno a cez deň len trinásť

V noci oblačno a s prehánkami. Zajtrajší deň prinesie hlavne polooblačné počasie a cez sa teplota bude pohybovať len do 13 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 1 až do 6°C, slabý vietor, zrážky do 2 mm a vo vysokých polohách do 2 cm snehu
  • DEŇ: teplota od 8 až do 13°C, vietor do 20 km/h, zrázky do 0.5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a na východe územia bude spočiatku aj zmenšená oblačnosť. Miestami sa počas noci objaví slabý dážď alebo mrholenie a to najmä na juhu a východe. Od približne 1500 metrov môže aj snežiť. Na západe bude nadránom miestami zmenšená oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 1 až do 6°C, avšak chladnejšie môže byť počas noci na severozápade.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude postupne fúkať severozápadný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Iba trinásť

Počas zajtrajšieho sviatočného dňa bude prevažne polooblačno. Na strednom a východnom Slovensku bude spočiatku dňa oblačno až zamračené. Ojedinele sa môžu zajtra počas dňa objaviť aj slabé zrážky.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 2°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý vietor. Na západe a východe bude miestami fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button