PočasieSlovenskoSprávy

V stredu bude slnečno, ráno potrápia hmly

Počas noci bude polojasno až oblačno. Cez deň sa však vyčasí a bude slnečno s teplotou do 14 stupňov. Ráno však môžu potrápiť hmly.

Dôležité
  • NOC: teplota od -2 až do +3°C, bezvetrie, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 9 až do 14°C, vietor do 15 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska polojasno a postupne až oblačno. V nižších polohách sa môže miestami objaviť hmla alebo bude zamračené s nízkou oblačnosťou.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 2 až do plus 3°C. Počas noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Slnečno

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska slnečno. Ráno a predpoludním sa môže v nižších polohách miestami objaví hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa ojedinele udrží aj dlhšie.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 9 až do 14°C. Avšak chladnejšie bude pri dlhšie trvajúcej hmle alebo nízkej oblačnosti, keď sa teplota bude pohybovať okolo 7°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý premenlivý vietor. Popoludní bude fúkať juhovýchodný až južný o rýchlosti do 15 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button