viac

  V stredu bude slnečno, ráno potrápia hmly

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska polojasno a postupne až oblačno. V nižších polohách sa môže miestami objaviť hmla alebo bude zamračené s nízkou oblačnosťou.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 2 až do plus 3°C. Počas noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

  Slnečno

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska slnečno. Ráno a predpoludním sa môže v nižších polohách miestami objaví hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa ojedinele udrží aj dlhšie.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 9 až do 14°C. Avšak chladnejšie bude pri dlhšie trvajúcej hmle alebo nízkej oblačnosti, keď sa teplota bude pohybovať okolo 7°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý premenlivý vietor. Popoludní bude fúkať juhovýchodný až južný o rýchlosti do 15 km/h.

  Redakcia
  Redakciahttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

  Podobné články

  Premiér sa s odborníkmi dohodol na viacerých návrhoch, predstaví ich v koalícii

  Diskusia vedcov a odborníkov na Úrade vlády SR o riešení situácie s ochorením COVID-19 bude pokračovať aj vo štvrtok 24. 2.

  Tragická dopravná nehoda na R1 pri obci Veľké Zálužie

  Hasiči, polícia aj záchranári dnes zasahovali pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Veľké Zálužie v smere do Nitry.

  Ministerstvo zverejnilo upravené výkazy k Prvej pomoci za január

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR (MPSVR SR) zverejnilo upravené výkazy za mesiac január pre podanie žiadostí v rámci Prvej pomoci.

  Ministerstvo práce: Udržať pracovné miesta pomôže trvalý „kurzarbeit“

  Vláda SR dnes schválila návrh nového zákona o trvalej podpore v čase skrátenej práce z dielne Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Je založený na trojstrannej dohode medzi zamestnancom, štátom a zamestnávateľom.

  Od 1. marca bude podľa COVID automatu 20 čiernych okresov

  Slovensko aj ďalší týždeň ostáva v čiernej farbe podľa COVID automatu. Ubúda menej rizikových okresoch a pribúda čiernych okresov.

  Posledné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu