PočasieSlovenskoSprávy

Nedeľa bude jasná avšak s teplotami do osem

Čaká nás jasná noc avšak chladná. V noci už bude mrznúť. Cez deň sa teplota bude pohybovať do osem stupňov, na severe len jeden.

Dôležité
  • NOC: teplota od -2 až do -7°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 3 až do 8°C, sever 1°C, vietor od 10 až do 25 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine Slovenska jasno až polojasno. Neskôr sa však môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa v noci bude pohybovať od mínus 2 až do mínus 7°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa bude miestami pohybovať len okolo mínus 9°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor.

Len osem

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Popoludní od severozápadu príde k pribúdaniu oblačnosti. Zrána môže byť ojedinele hmlisto.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od plus 3 až do plus 8°C. Na Kysuciach, Orave, pod Tatrami a na krajnom severovýchode bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 1°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 2°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne južný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h. Ráno a večer bude fúkať prevažne slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button