Bleskové správyFinancieSlovenskoSprávyTlačové správyVideá

Novým prezidentom finančnej správy bude Jiří Žežulka

Minister financií SR Eduard Heger dnes oznámil meno nového prezidenta finančnej správy. Do tejto funkcie sa rozhodol vymenovať Jiřího Žežulku.

Nový šéf finančnej správy vzišiel z výberového konania. O funkciu prezidenta finančnej správy malo záujem 11 kandidátov.

Výberová komisia vybrala troch najlepších na základe bodového ohodnotenia, ktorých odporučila na výber ministrovi financií Eduardovi Hegerovi.

Poradie podľa bodového hodnotenia:

  • Ing. Jiří Žežulka – 842,5 bodu
  • Ing. Renáta Bláhová, MBA, FCCA, LL.M. – 742,5 bodu
  • Mgr. Peter Pavlovič – 613,5 bodu

Minister financií sa rozhodol vymenovať za šéfa finančnej správy Jiřího Žežulku. Ten v minulosti pôsobil na pozícii šéfa českej Finančnej správy.

Na tlačovej besede po oznámení Jiří Žežulka uviedol, že funkciu preberá s veľkou pokorou a rešpektom. Očakáva veľa práce, ale verí, že úlohy, ktoré ministerstvo od finančnej správy očakáva, splní.

Zdroj
Finančná správa SR
Viac

Tlačová správa

Ak máte záujem o zverejnenie vašej tlačovej správy môžete ju poslať mailom na adresu press@stalosa.sk. Denne zverejňuje výber zaujímavých tlačových správ.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button