PočasieSlovenskoSprávy

V pondelok môže potrápiť poľadovica. Ochladí sa

Začiatok pracovného týždňa bude chladný. V noci teplota klesne pod nulu a počas noci aj počas dňa môže potrápiť poľadovica.

Dôležité
  • NOC: teplota od -5 do 0°C, vietor do 15 km/h, zrážky do 1 mm a do 1 cm snehu
  • DEŇ: teplota od 1 až do 6°C, slabý vietor, zrážky do 3 mm a do 3 cm snehu

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené. Počas dnešnej noci bude hmlisto a spočiatku ojedinele bude aj zmenšená oblačnosť.

Ojedinele sa v noci objaví slabý dážď alebo mrholenie a to aj mrznúce. Na severe a východe sa objaví aj slabé sneženie. Ojedinele sa počas noci môže tvoriť aj poľadovica.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 5 až do 0°C. Počas dnešnej noci bude na väčšine územia fúkať slabý vietor. Na Šariši a na Zemplíne bude miestami fúkať južný vietor o rýchlosti do 15 km/h.

Potrápi poľadovica

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia prevažne zamračené. Počas zajtrajšieho dňa bude hmlisto. Počas dňa sa miestami objaví mrholenie alebo slabý dážď.

Vo vysokých polohách a na východe aj v nižších polohách sa objaví slabé sneženie. K večeru od severu príde k čiastočnému zmenšovaniu oblačnosti. Ojedinele sa aj počas dňa môže tvoriť poľadovica.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 1 až do 6°C. Ojedinele sa objaví slabý mráz. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 1°C, avšak popoludní príde k ochladzovaniu.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button