Utorok: Cez deň bude jasno, ale chladno

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno a spočiatku bude prevažne veľká oblačnosť. Ojedinele a to najmä na severe sa môže objaviť slabé sneženie.

V nižších polohách sa môže objaviť aj dážď. V nižších polohách sa postupne miestami objaví hmla alebo nízka oblačnosť. Ojedinele sa môže tvoriť poľadovica.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 5 až do 0°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde môže ojedinele teplota klesnúť až na mínus 7°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Pozor na poľadovicu

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska jasno alebo bude len malá oblačnosť. V nižších polohách sa môže miestami objaviť hmla alebo bude zamračené s nízkou oblačnosťou. Možnosť sa objaví mrholenie. Zrána sa môže ojedinele objaviť aj poľadovica.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 3 až do 7°C. Chladnejšie však bude pri hmle a nízkej oblačnosti, keď môže teplota klesnúť až na 1°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude ráno okolo mínus 2°C a popoludní sa bude teplota pohybovať okolo 2°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor. Na juhozápade bude neskôr miestami fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 15 km/h.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články