Streda prinesie hmly a poľadovicu

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia zamračené a hmlisto. Ojedinele sa môže objaviť aj mrznúce mrholenie, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Na horách a výnimočne aj v nižších polohách bude počas dnešnej noci zmenšená oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 4 až do 1°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa teplota pri zmenšenej oblačnosti bude miestami pohybovať okolo mínus 6°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať slabý vietor. Na juhozápade Slovenska bude fúkať počas noci juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Zamračené a hmlisto

Lepšie počasie nás nečaká ani zajtra. Na väčšine územia Slovenska bude počas zajtrajšieho dňa zamračené a hmlisto. Ojedinele sa objaví počas dňa mrholenie. Ráno a predpoludním pôjde aj o mrznúce mrholenie s možnou tvorbou poľadovice. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách môže byť zajtra slnečno a teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 0 až do 5°C. Teplejšie však bude pri slnečnom počasí, keď teplota stúpne a bude sa pohybovať od 5 až do 10 °C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne slabý vietor. Na juhozápade a juhovýchode bude fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články