Štvrtok bude hmlistý a opäť hrozí poľadovica

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska zamračené a hmlisto. Ojedinele sa objaví mrholenie a aj mrznúce, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Na horách a výnimočne aj v nižších polohách bude zmenšená oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 4 až do 1°C. Avšak chladnejšie bude v údoliach a to pri zmenšenej oblačnosti, keď sa bude teplota pohybovať od mínus 4 až do mínus 9°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Hmly a poľadovica

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska prevažne zamračené a hmlisto. Ojedinele sa objaví mrholenie a to aj mrznúce, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách môže byť slnečno a teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra počas dňa pohybovať od mínus 2 až do 4°C. Teplejšie však bude pri slnečnom počasí, keď teplota stúpne a bude sa pohybovať od 4 až do 10°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články