Aj piatok bude hmlistý a hrozí poľadovica

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska zamračené a hmlisto. Ojedinele môže objaviť mrholenie a to aj mrznúce, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Na horách a výnimočne aj v nižších polohách bude jasno až polojasno.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 4 až do 1°C. Výrazne chladnejšie však bude v údoliach, kde sa bude teplota pri zmenšenej oblačnosti pohybovať od mínus 10 až do mínus 5°C.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Bude chladno

Zamračené a hmlisto bude na väčšine územia aj počas zajtrajšieho dňa. Ojedinele sa môže aj počas dňa objaviť mrholenie a to aj mrznúce, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách bude počas dňa zmenšená oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od mínus 2 až do 3°C. O niečo teplejšie bude pri zmenšenej oblačnosti, keď sa bude teplota pohybovať okolo 5°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude spočiatku dňa okolo 3°C, avšak večer sa už bude pohybovať len okolo nuly.

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia fúkať prevažne slabý vietor.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články