Tragická nehoda na Záhorí si vyžiadala dve obete

Pri nehode došlo k nárazu osobného motorového vozidla do stromu, pričom v tom čase sa v ňom nachádzali 3 osoby. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Neskôr však polícia informovala aj o úmrtí spolujazdca.  

Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, osoby vyslobodili z vozidla pomocou vyslobodzovacieho zariadenia a havarované vozidlo zabezpečili proti vzniku požiaru. Štátna cesta bola počas odstraňovania následkov uzavretá. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Kútov.

K nehode došlo na ulici Štefánikovej. 28-ročný vodič pravdepodobne prešiel z nezistených príčin do protismeru a s autom Seat Leon narazil do stromu.

V čase nárazu sa v aute nachádzali, okrem vodiča, dvaja spolujazdci, 41-ročný muž a 21.ročná žena. Dve osoby sa zranili vážne a boli prevezené do nemocnice v Bratislave. Počas prevozu starší z mužov svojim zraneniam podľahol. Spolujazdkyňa svoj boj o život prehrala na mieste.

„Z dôvodu vážneho stavu vodiča nebolo možné vykonať dychovú skúšku, preto za účelom zistenia, či v čase nehody jazdil pod vplyvom alkoholu, mu bude odobratá krv. Presné okolnosti a príčiny nehody polícia naďalej zisťuje,“ uviedla k prípadu polícia.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články