V nedeľu bude snežiť najmä na severe a východe

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia západného Slovenska prevažne malá oblačnosť. Na severe a východe však bude prevažne oblačno až zamračené.

K ránu sa môže výnimočne objaviť aj hmla. Na severe a východe Slovenska sa treba na mnohých miestach pripraviť na sneženie alebo snehové prehánky. Inde budú zrážky len ojedinelé.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 5 až do 0°C. Avšak chladnejšie bude v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať do mínus 9°C.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Sneženie

Počas zajtrajšieho dňa bude na západnom a strednom Slovensku prevažne polooblačno. Naopak na severe a východe bude oblačno až zamračené.

Ráno sa môže výnimočne objaviť aj hmla. Na severe a východe sa na viacerých miestach objaví sneženie alebo snehové prehánky. Inde budú snehové prehánky a sneženie len ojedinelé.

Aj cez deň mínus

Najvyššia denná teplota sa počas zajtrajšieho dňa bude pohybovať od mínus 2 až plus 3°C. Teplejšie však bude na západe a miestami aj na juhu stredného Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať do 5°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo mínus 7°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý premenlivý vietor. Na západe bude fúkať prevažne severozápadný vietor o rýchlosti od 10 až do 20 km/h.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články