Nedeľa bude veterná a teplota stúpne na 13 stupňov

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska polojasno až oblačno. Ojedinele sa objaví mrholenie alebo aj slabý dážď.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 3 až do 8°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať okolo 1°C.

Počas dnešnej noci bude fúkať juhovýchodný vietor od 10 až do 35 km/h. Na juhozápade Slovenska bude ojedinele fúkať vietor o rýchlosti okolo 45 km/h, ktorý však v nárazoch môže ojedinele dosiahnuť rýchlosť od 65 až do 85 km/h. Na strednom a východnom Slovensku bude miestami fúkať slabý vietor. Na hrebeňoch hôr bude fúkať prudký až búrlivý vietor.

Až 13 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude polojasno až oblačno. Ojedinele sa aj počas dňa objaví mrholenie alebo slabý dážď. Aj počas nedele bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 8 až do 13°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 2°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti od 10 až do 35 km/h. Na juhozápade Slovenska bude fúkať ojedinele vietor o rýchlosti okolo 45 km/h, ktorý však môže v nárazoch ojedinele dosiahnuť rýchlosť od 65 až do 85 km/h. Na strednom a východnom Slovensku bude miestami fúkať slabý vietor. Na hrebeňoch hôr bude fúkať búrlivý vietor až víchrica.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články