V utorok cez deň bude až 10 stupňov

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a bude tiež hmlisto. Miestami bude aj zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa objavia slabé zrážky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 4 do plus 1°C. Teplejšie však bude v južnej polovici západného Slovenska a na juhu stredného Slovenska, kde sa väčšinou bude teplota pohybovať od 1 až do 5°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať východný až juhovýchodný vietor o rýchlosti od 15 až do 35 km/h. V nárazoch však môže rýchlosť vetra dosiahnuť až do 65 km/h. Vo východnej polovici územia bude prevažne fúkať len slabý vietor.

Do 10 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude prevažne zamračené a hmlisto. Miestami a to najmä na strednom a východnom Slovensku bude zmenšená oblačnosť. Na západe a na juhu stredného Slovenska neskôr príde k pribúdaniu frontalnej oblačnosti. Ojedinele a to najmä na juhozápade sa môže objaviť dážď alebo mrholenie.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 5 až do 10°C. Pri dlhšie trvajúcej hmle sa bude teplota pohybovať okolo 3°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo plus 2°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý premenlivý vietor. V západnej polovici územia bude fúkať prevažne východný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články