Vo štvrtok potrápi poľadovica aj sneh

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené a postupne sa od juhozápadu na mnohých miestach objaví dážď. Od stredných a ojedinele aj v nižších polohách môže počas noci snežiť. Na severe a východe Slovenska bude spočiatku zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa môže tvoriť poľadovica.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 3 až do 2°C. Na juhozápade a ojedinele tiež aj na juhu Banskobystrického kraja bude okolo 4°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia fúkať slabý a na juhozápade a juhu Banskobystrického kraja prevažne východný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

Dážď a poľadovica

Počas zajtrajšieho dňa bude prevažne zamračené a na mnohých miestach sa objaví dážď a od stredných polôh aj sneženie. V dopoludňajších hodinách sa môže ojedinele tvoriť poľadovica.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 1 až do 6°C. Na krajnom juhovýchode bude počas dňa aj teplejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo mínus 3°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a na juhozápade a juhu Banskobystrického kraja dopoludnia východný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články