Kotleba na dnes zvolal protest a to aj napriek zákazu a zhoršujúcej sa situácii

Extrémista Marian Kotleba na Facebooku organizuje protest v Bratislave a to napriek zákazu a tiež zhoršujúcej sa situácii.

Nedávne protesty extrémistov a nacionalistov v Bratislave vyvolali výrazné zhoršenie situácie a prispeli podľa ministerstva zdravotníctva k nárastu počtu nových prípadov v Bratislave.

Dnes Marian Kotleba vyzýva na ďalšie protesty v Bratislave. Protest by mal prebehnúť v Bratislave na Hodžovom námestí od 12.00 hodiny. Stále pritom platí zákaz zhromažďovania sa a teda organizovanie akýchkoľvek protestov je protizákonné.

Reštaurácie opäť zavreté. Testovanie pendlerov a školákov nariadené. Ústava znásilnená. Sudcovia zosmiešnení. Ľudia zotročení zas o kus viac.

napísal Marian Kotleba na Facebooku

Aktuálna situácia sa pritom na Slovensku výrazne zhoršuje. Dnes pribudlo viac ako 6-tisíc nových prípadov ochorenia COVID-19. Včera Pandemická komisia ako poradný orgán vlády vyzvala na výrazne sprísnenie opatrení a na vyhlásenie zákazu vychádzania podobnému tomu, aký na Slovensku platil pred prvým celoplošným testovaním.

Na protesty sa už pripravuje aj bratislavská polícia. Polícia upozornila, že v prípade ak by sa na proteste zúčastnila osoba pozitívne testovaná na ochorenie COVID-19, tak jej hrozí väzenie na štyri až desať rokov. Polícia upozorňuje aj na nenosenie rúšok, ktoré môže skončiť sankciou 1659 eur.

Organizovanie protestu kritizuje aj hlavné mesto. V súčasnej situácie je podľa hlavného mesta organizovanie protestu hazardom zo zdravím ľudí.

Plány Kotlebu môže pokaziť aj sychravé počasie, ktoré dnes v Bratislave je. Pre dážď môže prísť na protest menej ľudí. Na posledných protestoch sa v Bratislave zúčastnili tisíce extrémistov, nacionalistov a prívržencov ĽSNS.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články