V stredu bude oblačno a hmlisto s teplotou do 5 stupňov

Teplota sa bude zajtra počas dňa pohybovať maximálne do 5 stupňov. Počas dňa však bude väčšinou oblačno a bude tiež hmlisto.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne zamračené a miestami sa tiež môže objaviť hmla. Ojedinele sa objaví mrholenie a to aj mrznúce. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách bude zmenšená oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude nadchádzajúcu noc pohybovať od mínus 2 až do 3°C. Avšak chladnejšie bude v údoliach, kde sa bude teplota pri zmenšenej oblačnosti miestami pohybovať od mínus 8 až do mínus 3°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti od 10 až do 20 km/h.

Oblačno a hmlisto

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovensko oblačno až zamračené a aj počas dňa bude hmlisto. Miestami sa objaví aj mrholenie a to aj mrznúce. Ojedinele a to najmä na horách bude zmenšená oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude počas zajtrajšieho dňa pohybovať od mínus 1 až do plus 5°C.  Ojedinele môže byť počas zajtrajšieho dňa niekde aj teplejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 3°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý premenlivý vietor.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články