Pozitívny test na COVID-19 má aj Veronika Remišová

Pozitívny test na ochorenie COVID-19 mala aj ministerka Veronika Remišová. Ministerka to viedla na sociálnej sieti Facebook.

V piatok sa ochorenie COVID-19 potvrdilo u premiéra Igora Matoviča. Dnes sa ochorenie COVID-19 potvrdilo aj u ministra obrany Jaroslava Naďa. Samotný Naď to potvrdil na sociálnej sieti Facebook.

Dnes však ochorenie COVID-19 testy potvrdili aj u ministerky investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veroniky Remišovej. Ministerka potvrdila pozitívny test na ochorenie COVID-19 na sociálnej sieti Facebooku.

Nie dobrá správa zastihla aj mňa, dnešný  test na COVID som mala pozitívny. Vianoce sme si všetci plánovali ináč, ja som chcela do našej rodinnej bubliny po otestovaní zobrať aj mamu, ktorá žije sama. Nevyšlo nám to. Budem celé sviatky v izolácii, srdcom so svojimi blízkymi. Prosím dodržiavajte opatrenia, myslím na všetkých, ktorí sú chorí alebo v týchto ťažkých časoch osamelí. Nič nie je vzácnejšie ako blízki ľudia, dobrí priatelia a nádej, že to spoločne zvládneme.

Napísala Veronika Remišová na Facebooku

Remišová je už tretím ministrom, ktorému potvrdili ochorenie COVID-19. Prvým pozitívne testovaným ministrom bol minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský. Po jeho pozitívnom teste skončil v karanténe.

Total
0
Shares
1 komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články