Pozitívny test na COVID-19 mal aj Jaroslav Naď

Pozitívny test na ochorenie COVID-19 mal aj minister obrany Jaroslav Naď. Uviedol to minister na sociálnej sieti Facebook.

V piatok sa ochorenie COVID-19 potvrdilo u premiéra Igora Matoviča. Dnes sa ochorenie COVID-19 potvrdilo aj u ministra obrany Jaroslava Naďa. Samotný Naď to potvrdil na sociálnej sieti Facebook.

Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám. No čo už, teraz treba zabojovať. Predstavoval som si krajšie Vianoce, ale treba zostať zodpovedný. Dávajte si prosím na seba pozor, ostaňte doma keď môžete a buďte zdraví!

Napísal na Facebooku Jaroslav Naď

Naď je už druhým ministrom, ktorému potvrdili ochorenie COVID-19. Prvým pozitívne testovaným ministrom bol minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský. Po jeho pozitívnom teste skončil v karanténe.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články