Premiér Igor Matovič mal pozitívny test na COVID-19

Predseda vlády Igor Matovič mal pozitívny test na nový koronavírus SARS-CoV-2. potvrdil to samotný Matovič na Facebooku.

Premiér Igor Matovič mal pozitívny test na nový koronavírus SARS-CoV-2. Premiér ostal v domácej karanténe a pozitívny test potvrdil premiér na Facebooku.

Pozitívny test na ochorenie COVID-19 potvrdil v krátkom vyhlásení aj Úrad vlády SR. Nič bližšie však úrad neuviedol. Zatiaľ nie je jasné od koho sa mohol prémie Igor Matovič. V uplynulých dňoch sa však zúčastnil na samite Európskej únie v Bruseli. Niekoľko politikov po tomto samite ostalo v karanténe pre pozitívny test na COVID-19.

Oddnes som jedným z Vás. Z Vás, o ktorých som každé ráno s napätím a strachom čakal správu v mojom mobile ešte predtým, ako to boli oficiálne výsledky. Deväť mesiacov mi nezáležalo na ničom viac, ako na ochrane zdravia a životov tých najbezbrannejších z nás. Na životoch starých a chorých ľudí, ktorí sa zrazu znenazdajky stali rukojemníkmi nášho prístupu k nim.

uviedol Igor Matovič na Facebooku
Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články