O nás

Kde to ste?

Vitajte na stránke redakcie portálu STALOSA.sk. Portál STALOSA.sk sa venujeme témam zo sveta tech & IT, novinkám a správam zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a tiež sveta financií. Denne pre vás pripravujeme najnovšie informácie zo sveta hardwaru aj softwaru.

Okrem čítania článkov si však môžete u nás vytvoriť aj svoj účet a prispievať na fórum, napísať vlastný článok alebo recenziu smartfónov a tabletov.

V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš Facebook, Instagram alebo Twitter. A nájdete nás tiež na Pintereste a tumblr.

Čo u nás nájdete

Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál STALOSA.sk ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

STALOSA.sk je miestom kde môžeš vyjadriť svoj názor, zapojiť sa do diskusie, pridávať príspevky a byť v kontakte so svojimi priateľmi a pritom sledovať čo nové sa deje.

Tvoriť slobodnú Európu môžeš aj ty! Ako? Zapoj sa do diskusie v skupinách, pridaj vlastné články a recenzie a informuj o tom čo sa v tvojom okolí deje. Stačí si len vytvoriť svoj profil a môžeš byť aj ty v centre diania. Tak poď s nami tvoriť slobodnú Európu…

Kontakty

Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.

Môžete nám tiež poslať námet na článok a novinku ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé alebo dôležité čo by nemalo uniknúť našej pozornosti. Alebo môžete napísať vlastný článok

Privítame tiež aktuálne informácie z dopravy aby vaša cesta domov bola čo najrýchlejšia a hlavne bezpečná.

Použitie nášho logo je dovolené len s predchádzajúcim písomným súhlasom redakcie. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom kontaktného formulára.

Bez predchádzajúceho písomného súhlasu nie je použitie nášho loga dovolené. V prípade ak máte od písomný súhlas na použitie nášho loga môžete si logo prevziať nižšie. Nižšie tiež nájdete základný manuál použitia loga.

Autor loga: Daniel Jahôdka – viac informácií 

Nadácia Žltá Kačička

Nemyslíme len na zisk. Myslíme aj na tých, ktorí nemajú toľko šťastia, ako má väčšina z nás. A práve preto spolupracujeme s Nadáciou Žltá kačička. Prispieť samozrejme môže každý z Vás. Viac sa dozviete aj na stránke Nadácie Žltá Kačička.

SK30 8330 0000 0000 2019 0200

Transparentný účet Nadácie Žltá Kačička