Apple Watch Series 6

0
0

Apple Watch Series 6 dostali nové senzor a budú hrať farbami

Počas včerajšieho eventu Apple predstavil dvojicu nových hodiniek. Lepšie vybavený model Watch Series 6 dostane nový senzor a tiež nové farby.

Hodinky Watch Series 6 dostali do vienka nový procesor Apple S6, ktorý vychádza z procesoru pre iPhone avšak je upravený pre hodinky. Procesor je podľa Apple asi o 20% rýchlejší ako predchádzajúca generácia S5. Samozrejme je nový čip aj energeticky úspornejší a hodinky na jedno nabitie vydržia o niečo dlhšie.

Viac: https://stalosa.sk/2020/09/16/apple-watch-series-6-dostali-nove-senzor-a-budu-hrat-farbami/

  • Musíte sa aby ste vedeli pridať komentár
0
0

Apple watchOS 7: sledovanie spánku, umývanie rúk aj tanec

Noviniek v systéme watchOS pre hodinky Apple Watch nie je veľa avšak mnohé z nich majiteľov chytrých hodiniek rozhodne potešia. Apple sa aj v prípade hodiniek zameral aj na boj s ochorením COVID-19. Do hodiniek pridá napríklad funkciu, ktorá bude sledovať správne umývanie rúk.

viac: https://stalosa.sk/2020/06/27/apple-watchos-7-sledovanie-spanku-umyvanie-ruk-aj-tanec/

  • Musíte sa aby ste vedeli pridať komentár
0
0

Apple vydal iOS 14.2 a watchOS 7.1: opravujú hlavne chyby

Apple vydal aktualizáciu iOS 14.2 a tiež watchOS 7.1. Aktualizácie prinášajú hlavne drobné vylepšenia a opravy nahlásených chýb.

Aktualizácia však prináša napríklad aj 100 nových emoji napríklad pre zvieratá, jedlá, či predmety v domácnosti. Pribudli však aj drobné vylepšenia a opravy nahlásených chýb.

viac: https://stalosa.sk/2020/11/08/ios-14-2-a-watchos-7-1-opravuju-hlavne-chyby/

  • Musíte sa aby ste vedeli pridať komentár
Zobrazujem 2 výsledky
Tvoja odpoveď
Vašu odpoveď na otázku môžete uverejniť ako hosť avšak budete mať menšie možnosti následnej úpravy. Viac možností získate ak . Ak ešte účet nemáte môžete si ho vytvoriť
Meno*
E-mail*