Vitajte na stránke registrácie a vytvorenia účtu STALOSA.sk. Po vyplnení údajov vašu žiadosť posúdime do 24 hodín. Po schválení účtu vás budeme informovať mailom.

Viac sa o fungovaní účtu STALOSA.sk dozviete v diskusii na fóre alebo nám môžete napísať správu na WhatsApp na číslo +421 948 960 550.

Čo umožňuje účet STALOSA.sk?

Aby ste mohli využívať niektoré funkcie portálu STALOSA.sk ako je napríklad pridávanie článkov, recenzii, či napríklad tém na fórum musíte mať účet STALOSA.sk. Pri vytváraní účtu vypĺňate len základné údaje. Povinnými sú meno, priezvisko, mail a samozrejme heslo. Pri registrácii si zároveň vytvárate vaše užívateľské meno, ktorým sa budete aj prihlasovať. Výberu užívateľského mena venujte zvýšenú pozornosť nakoľko neskôr ho nie je možné zmeniť. Vo vašom profile však môžete kedykoľvek meniť zobrazované meno. Do svojho účtu potom samozrejme môžete pridávať aj ďalšie údaje. Ich uvedenie však nijako nevyžadujeme.

Ako prebieha aktivácia účtu?

Váš účet musíme po jeho vytvorení aktivovať. Automatické systémy nám umožňujú väčšinu účtov aktivovať automaticky. Po aktivácii účtu vás budeme informovať mailom na adresu, ktorú ste uviedli pri vytváraní účtu. V ojedinelých prípadoch nedôjde k automatickej aktivácii účtu a vtedy potvrdenie účtu môže trvať maximálne 24 hodín.

Prečo musím uviesť mailovú adresu?

Náš systém vytvára užívateľský účet na základe mailovej adresy. Bez uvedenia mailovej adresy nevieme účet vytvoriť. Na váš mail však nebudeme zasielať žiadne zbytočné maily. Príde vám mail po registrácii ako potvrdenie, že všetko prebehlo v poriadku. Rovnako vám pošleme mail, keď váš účet aktivujeme. Ojedinele vám môžeme poslať mail s bezpečnostnými upozorneniami, ktoré sa týkajú vášho účtu. Nikdy však mailom neposielame rôzne novinky a informácie o zmenách.

Vytvorenie účtu STALOSA.sk